wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 14:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wrocławianie wśród laureatów 11. edycji rankingu „50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie”

Wrocławianie wśród laureatów 11. edycji rankingu „50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie”

Jarek Ratajczak,

Paweł Biernat zwyciężył w rankingu „50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie" Biotts
Paweł Biernat zwyciężył w rankingu „50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie"

Paweł Biernat, prezes biotechnologicznej spółki Biotts z Wrocławia zdobył pierwsze miejsce w rankingu „50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie". Wśród najbardziej kreatywnych i innowacyjnych biznesów w Polsce znaleźli się również inni przedstawiciele wrocławskich firm i startupów: PayEye, CUX, 4SOFT, A4BEE.

  • Wrocławianie wśród laureatów 11. edycji rankingu „50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie”
  • Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele wielu branż m.in.: technologicznej, medycznej, marketingowej, edukacyjnej, finansowej i ekologicznej.

Ranking „50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie”, portal BRIEF.PL organizuje od 10 lat. Za każdym razem Kapituła rankingu zwraca uwagę na przedsiębiorców i managerów szczególnie wyróżniających się na rynku nieszablonowym podejściem do prowadzenia i rozwoju firmy, tworzenia nowych produktów i usług oraz ich promocji. Organizatorzy podkreślają, że wyróżniają ludzi, którzy inspirują innych do działania i konsekwentnie budują swoją markę.

W tegorocznej edycji rankingu zwyciężył Paweł Biernat, prezes spółki Biotts działającej we Wrocławskim Parku Technologicznym przy ul. Duńskiej. Jego startup zapowiada przełom w terapiach onkologicznych i diabetologicznych.

Pierwsze miejsce w rankingu „50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie” to wyróżnienie dla całego zespołu Biotts. Miejsce, w którym obecnie jesteśmy, to zasługa wszystkich pracowników spółki, wspólnie z Janem Melerem założyliśmy firmę niespełna kilka lat temu, wtedy mogliśmy policzyć nasz zespół na palcach jednej dłoni, dzisiaj jest nas kilka razy więcej, rozwijamy unikalną technologię, szkolimy się i doskonalimy siebie nawzajem. Każdą nagrodę dedykuję Wam, kolegom i koleżankom z zespołu, bez Was nie byłoby Biotts

Paweł Biernat, prezes wrocławskiej spółki Biotts.

Wrocławski Biotts rewolucjonizuje podawanie leków i szczepionek

Szef Biotts podkreśla, że obecne sposoby podawania leków nie wykorzystują w pełni leczniczych możliwości farmaceutyków: aby uzyskać pożądany efekt terapeutyczny, przyjmujemy ich coraz więcej, odczuwając tym samym coraz bardziej efekty uboczne terapii.

Właśnie to, chcą zmienić naukowcy z wrocławskiej spółki Biotts, którzy pracują nad unikalnym systemem transdermalnym. Jest szansa, że ta polska technologia zrewolucjonizuje metody podawania leków i szczepionek także przeciwko COVID-19.

Wrocławianie wśród „50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie”

Krystian Kulczycki, PayEye Fot. BRIEF.PL
Krystian Kulczycki, PayEye

Za kreatywność doceniono także: Krystiana Kulczyckiego, Daniela Jarząba i Radosława Rudę, czyli cały zarząd wrocławskiej spółki PayEye. Firma PayEye w 2021 r. trafiła na listę 5 najlepszych biometrycznych systemów bezpieczeństwa StartUs Insights. PayEye jest także laureatem „30 Kreatywnych Wrocławia 2020”.

Dołączenie do grona 50 kreatywnych ludzi w biznesie to dla nas duże wyróżnienie. Dowodem na to, że kreatywności nam nie brakuje, jest to, że jako pierwsi na świecie zmieniliśmy spojrzenie w pieniądze. Nasza kreatywność została doceniona również w Dubaju, gdzie podczas międzynarodowych targów technologicznych świat przyjął nasze rozwiązanie z wielkim entuzjazmem

Krystian Kulczycki, prezes PayEye.

Innowacyjne firmy z Wrocławia

Wrocławskie firmy w 11. edycji rankingu „50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie” to: BIOTTS, PAYEYE, CUX, 4SOFT, A4BEE. Wojciech Krzemień, członek Kapituły uważa, że tegoroczne rozdanie „50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie” było wyjątkowe za sprawą pandemii, która spowodowała wzmożoną kreatywność. A to pokazuje, że polscy przedsiębiorcy są waleczni i nie poddają się łatwo. Zobacz, kto znalazł się w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie w roku 2021 r.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl