Wrocławskie Święto Rowerzysty 2016 – poszukiwani wolontariusze

Po raz kolejny przez Wrocław przejedziemy barwna parada rowerzystów. 5 czerwca odbędzie się bowiem Wrocławskie Święto Rowerzysty, w którym co roku udział biorą tysiące cyklistów.

  • (fot. Kasia Pawlik)


Wrocławskie Święto Rowerzysty, największa niesportowa impreza rowerowa na Dolnym Śląsku, zbliża się wielkimi krokami. W tym roku odbędzie się w niedzielę 5 czerwca. Organizatorzy poszukują osób, które chciałyby pomóc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy.

Do obowiązków wolontariusz będzie należało:

  • obstawa peletonu
  • kącika dziecięcego na Pikniku
  • pomoc załadunkowo-rozładunkowa

Jeśli chciałbyś zostać jednym z nich to przyjdź na spotkanie organizacyjne w piątek 6 maja o godz. 17.00 do EkoCentrum przy ul. Świętego Wincentego 25A.

Jeśli komuś nie pasuje ten termin, to zgłoszenia przyjmowane są również na adres: wolontariusze.swieto@gmail.com lub jako wiadomość na Fanpage organizatorówSzczegółowe informacje dotyczące spotkań wolontariuszy będą publikowane na stronie Wrocławskiego Święta Rowerzysty.

Zapraszamy wszystkich, którzy nakręcają siebie i innych dobrą energią, z miłości do roweryzmu zechcą podzielić się swoim czasem, pomysłami i wsparciem, a z sympatii do Wrocławia znajdą energię, by zrobić coś dla miasta przyjaznego ludziom.

Święto odbywa się w kilkunastu miastach w całej Polsce i ma na celu promowanie roweru jako wspaniałego środka transportu w mieście oraz dzielenie się radością z samej jazdy rowerem podczas Wielkiego Przejazdu Rowerowego. Organizatorem imprezy w naszym mieście jest Wrocławska Inicjatywa Rowerowa, a wspiera ją m.in. miasto Wrocław.Zgłoś uwagę