Nowa powieść „Pomocnik kata” Marka Krajewskiego [ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was 4 egzemplarze najnowszego tomu Marka Krajewskiego i zarazem dziewiątej już książki w niezwykle popularnym cyklu, którego głównym bohaterem wrocławski pisarz uczynił lwowskiego komisarza i lingwistę Edwarda Popielskiego „Łyssego”. Zobaczcie, jak wygrać. 


Intryga w dwudziestoleciu międzywojennym

Przenosimy się do roku 1927 do Warszawy, małych miast mazowieckich i na Wołyń. Będą intrygi, sowieccy agenci, tajne misje, a fanki tej serii mogą liczyć na ciekawą kobiecą bohaterkę.

W 1927 roku 19-letni antykomunista Borys Kowerda zastrzelił na dworcu w Warszawie Piotra Wojkowa, posła ZSRR w Polsce, co Moskwa zakwalifikowała jako „akt wojny” mobilizując wojsko.

W Warszawie rusza proces Kowerdy, a wśród publiczności na sali sądowej jest obecny Edward „Łyssy” Popielski. Z komisarzem nawiązuje kontakt wysokiej rangi funkcjonariusz wywiadu wojskowego, członek ruchu wspierającego Józefa Piłsudskiego i przekazuje mu ważną misję szpiegowską powiązaną ze sprawą zabójstwa Piotra Wojkowa.

Jak wygrać książki 

Aby wygrać książki trzeba do poniedziałku 29 czerwca do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedź na konkursowe pytanie.

W której z poprzednich powieści Marka Krajewskiego z cyklu o komisarzu Edwardzie Popielskim pojawia się ta sama bohaterka kobieca, co w „Pomocniku kata”? Podpowiedź znajdziecie tutaj

Nagrodę wygra co dziesiąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani mailowo w dniu rozwiązania konkursu.Zgłoś uwagę