„Niebezpieczne związki" w Multikinie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 11.04 do godz.9

Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na teatr "Niebezpieczne związki" ważne w dniu 14.04 do Multikina Arkady Wrocławskie.

Po niezwykle udanych transmisjach „Koriolana” i „Króla Leara”, National Theatre Live prezentuje długo wyczekiwaną, nową inscenizację teatru Donmar Warehouse – „Niebezpieczne związki”. Spektakl wyreżyserowała Josie Rourke, a w obsadzie znaleźli się: Elaine Cassidy, Janet McTeer oraz Dominic West.

W 1782 roku powieść Choderlosa de Laclosa o seksie, intrygach i zdradzie w przedrewolucyjnej Francji zgorszyła elegancki świat. Dwieście lat później teatralna adaptacja Christophera Hamptona wzniosła powieść na nowy poziom zdobywając Nagrodę Oliviera i Evening Standard Awards dla najlepszego spektaklu.
Inscenizacja Josie Rourke została przygotowana na trzydziestą rocznicę prapremiery sztuki.

Byli kochankowie, markiza de Merteuil i wicehrabia de Valmont, konkurują w uwodzeniu i zemście za miłosne zniewagi. Merteuil skłania Valmonta do uwiedzenia niewinnej Cecile de Volanges przed nocą poślubną, ale Valmont za cel obrał przede wszystkim uroczą, cnotliwą i piękną Madame de Tourvel. Podczas pełnych wyrafinowania i okrucieństwa miłosnych gier arystokratów, którzy drwią z miłości i reputacji innych, ich uczucia i miłość własna okażą się bardziej kruche, niż przypuszczali.

Spektakl zobaczymy 14 kwietnia o godzinie 19:00 w Multikinie Arkady Wrocławskie.
Czas trwania: ok. 210 min. (jedna przerwa ok. 20 min.)
Spektakl z polskimi napisami.

Żeby wygrać bilety należy do 11 kwietnia do godz. 9  wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Wymień dwie najbardziej znane ekranizacje„Niebezpiecznych związków". Kto je wyreżyserował?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.

 

 Zgłoś uwagę