Międzynarodowy Dzień Teatru. Atrakcje dla widzów [WYPRZEDAŻ, ZWIEDZANIE]

Dla aktorów, mimów, śpiewaków Międzynarodowy Dzień Teatru jest zawodowym świętem i bodaj najważniejszym dniem w roku. Tym razem prym wiedzie Opera Wrocławska, która przygotowała dla widzów nie lada atrakcje (z wyprzedażą garażową włącznie). Centrum Kultury Agora zaprasza z kolei na wystawę kostiumów i animacji Martyny Cierpisz.


Wyprzedaż kostiumów, próba otwarta w operze

Opera Wrocławska rozmaite atrakcje związane z obchodami Międzynarodowego Dnia Teatru rozplanowała na dwa dni – niedzielę 26 i poniedziałek 27 marca. W niedzielę tuż przy gmachu opery przy ul. Świdnickiej wyjątkowa wyprzedaż garażowa kostiumów i rekwizytów z minionych produkcji tej sceny. Ceny – na każdą kieszeń.

Wyprzedaż garażowa kostiumów i rekwizytów Opery Wrocławskiej

Wyprzedaż garażowa kostiumów i rekwizytów Opery Wrocławskiej

W plenerze / Targi / Dla wszystkich
Termin 26 marca 2017 od 12:00 do 17:00

Miejsce Opera Wrocławska

Zobacz

W poniedziałek główna część świętowania w operze i wiele atrakcji dla tych, którzy chcą poznać teatr od środku, a nawet z lotu ptaka. O godz. 18.00 próba otwarta spektaklu dla dzieci „W krainie Czarodziejskiego fletu” (wezmą w niej udział nasi konkursowicze), natomiast o 9.00 i 20.00 specjalna edycja projektu „Operowy labirynt” (czyli zwiedzania). Tym razem wejść będzie można na dach budynku. Ilość miejsc w grupie jest ograniczona do 10 osób, a zgłoszenia można wysyłać na adres: zapisy@opera.wroclaw.pl

Wieczorem, o 19.30 przed pokazem filmu „Jota” Carlosa Saury w Kinie Nowe Horyzonty z kolei spotkanie z choreografem-rezydentem Opery Wrocławskiej, Jackiem Tyskim, który przygotował nową premierę baletową w operze „Femme fatale”.

Świat niezwykłych animacji

To propozycja Centrum Kultury Agora, które pokazuje i zaprasza do obejrzenia wystawy znakomitej kostiumolożki i scenografki Martyny Cierpisz. Tworzy swoje prace zarówno do mniejszych form, jak teledyski (m.in. Starego Dobrego Małżeństwa), jak i nieco obszerniejszych (animacje). Warto je poznać, bo kreska artystki jest niepowtarzalna.

Międzynarodowy Dzień Teatru – wystawa Ulica krokodyli

Międzynarodowy Dzień Teatru – wystawa Ulica krokodyli

Wernisaż / Wystawa
Termin od 27 marca 2017 18:00 do 15 maja 2017 23:59

Miejsce Centrum Kultury Agora we Wrocławiu

Zobacz
Zgłoś uwagę