wroclaw.pl strona główna Kulturalny Wrocław – najświeższe wiadomości o kulturze Kultura - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 06:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Kultura
  3. Aktualności
  4. Targi Wszystkiego Dobrego w Hali Stulecia. Co można kupić, sprawdzamy ceny i ofertę [DUŻO ZDJĘĆ]

Jeszcze do niedzieli 4 grudnia do godz. 17.00 potrwają 5. Targi Wszystkiego Dobrego w Hali Stulecia. Będzie można kupić ubrania, torby, kubki, ceramikę, szkło, świece, plakaty, płyty winylowe, kosmetyki. Zobaczcie, jakie są ceny podczas tegorocznych 5. Targów Wszystkiego Dobrego.

Reklama

Targi Wszystkiego Dobrego – co kupić w Hali Stulecia

Tu kupicie przedmioty od przysłowiowych kilku złotych do 1000. 

Szklane kaktusy Agnieszki Jermakowicz z agruppa to idealna propozycja dla tych, którzy nie pamiętają, by podlać na czas swoje żywe rośliny. W tym przypadku trzeba będzie tylko dobrze wyeksponować kaktusa i przetrzeć go z kurzu. Koszt 35-100 zł, ponadto można kupić m.in. szklane drzewo szczęścia (w cenie 120 zł), szklane gwiazdy (w sam raz na święta) za 40 zł, zaś szklane naszyjniki od 35 zł. 

Dominika Kuźniar jest jedna z bardziej cenionych wrocławskich złotniczek. Na stoisku na targach Wszystkiego Dobrego kupimy biżuterię w cenie 120-500 zł. Tegoroczne motto artystki to „Buy my art before I'm dead” (kup moje dzieła zanim będą martwa). Znajdziemy tu pojedyncze egzemplarze m.in. z perłami japońskimi (250-400 zł), z grafikami, naszyjniki industrialne, których kształt przywodzi na myśl hydrauliczne instalacje (180-420 zł). Pani Dominika podkreśla, że biżuterię można nosić na wiele sposób, a z jej pomocą nadać naszym starym rzeczom z szafy nowe życie. 

Znana ze świetnych, oryginalnych nadruków Rozpuszczalna Ryba ma oryginalne kubki dla fanów turpizmu (za 40 zł), kominy (za 60 zł), worki (za 90 zł) i plecaki (za 230 zł). Świetnej jakości i nie da się ich przegapić na ulicy. 

Marka CUB to dzieło Agnieszki Mitek, która szyje z łódzkiej bawełny z certyfikatem ecocert. Bluzy (czarne, pomarańczowe) nie są może tanie (340 zł), ale świetnej jakości. Mitenki na dłonie kupimy za 90 zł, najdroższa jest kurtka za 1000 zł. Gwarantuje utrzymanie ciepła. 

Ciepłe skarpety od Kabak też się przydadzą w grudniu. Kupimy je za 29 zł, szalik kosztuje 99 zł, czapka beanie 90 zł. Można dokupić fajną przypinkę za 30 zł. A świeca sojowa kosztuje 59 zł.  

Świecie fascynują na innym stoisku – 22 Yeso – Say Yes To Yeso. Są nawet świece nazwane jak miasta – Warszawa, Gdańsk/Gdynia/Sopot, Kraków i, rzecz jasna, Wrocław. Ceny od najmniejszych za 15 zł po największe za 60 zł. 

Na stoisku Papa Winyl kupimy czarne longplaye od 20-400 zł (za kolekcjonerskie okazy), a do łask wracają też kasety magnetofonowe (tu w cenie 10-20 zł). 

Świetnie ogląda się prace ilustratorskie Kamili Kozłowskiej. Są tu i przyjaźnie sportretowane potwory z Loch Ness i ciekawe postaci jakby żywcem wyjęte z azjatyckiej sztuki, ale wyjątkowo barwne i poprawiające humor. Ceny wydruków, w zależności od formatu, od 60 zł do 200 zł. 

W Hali Stulecia znajdziemy też stoisko laureatów naszego plebiscytu 30 Kreatywnych Wrocławia, czyli Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Ekostraż. Kupimy tu nie tylko rzeczy robione z pomocą wolontariuszy (podkładki pod herbatę za 20 zł, kubki ze zwierzęcymi nadrukami za 35 zł, notesy-od 30-50 zł, skarpety ze zwierzakami za 30 zł). 

Na stoisku Lukrem Malowane kupimy przepięknie zdobione pierniki, z artystycznymi wzorami – ceny od 25 zł po 100 zł za cały zestaw pierników idealny na prezent.  

Targi Wszystkiego Dobrego – godziny otwarcia

Wstęp na Targi jest wolny. 

  • 3.12.2022 (sobota) – godz. 11.00–19.00
  • 4.12.2022 (niedziela) – godz. 11.00–17.00

Wrocławskie Targi Dobrych Książek – tuż obok

Obchodząc stoiska Targów Wszystkiego Dobrego warto pamiętać, że tuż obok dostępne są stoiska  30. Wrocławskich Targów Dobrych Książek, które potrwają od 1 do 4 grudnia. Warto skorzystać i nabyć prezent przed mikołajkami albo Bożym Narodzeniem.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl