wroclaw.pl strona główna Kulturalny Wrocław – najświeższe wiadomości o kulturze Kultura - strona główna

Infolinia 71 777 7777

12°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 16:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
 1. wroclaw.pl
 2. Kultura
 3. Polecamy - aktualności
 4. Męskie Granie 2024 we Wrocławiu. Ruszyła sprzedaż biletów (miejsce, data, ceny biletów)
Męskie Granie we Wrocławiu na Polach Marsowych. Rok 2023 fot. Oleksandr Poliakovsky
Męskie Granie we Wrocławiu na Polach Marsowych. Rok 2023

Wyjątkowi artyści, znakomite piosenki, niesamowita atmosfera... Koncerty pod hasłem "Męskie Granie" zagoszczą i w tym roku, w wakacje, we Wrocławiu! Wielka impreza potrwa przez dwa dni (2 i 3 sierpnia) na Polach Marsowych koło Stadionu Olimpijskiego. Zobaczcie szczegóły Męskiego Grania 2024 we Wrocławiu.

Reklama

W tym roku czeka nas wyjątkowa, 15. edycja wielkiej trasy festiwalowej w Polsce – Męskie Granie.

Męskie Granie 2024 wystartuje w Żywcu (28-29 czerwca, Amfiteatr Pod Grojcem), a zakończy się wielkim finałem w Warszawie (23-24 sierpnia, Fort Wola – Letnia Strefa Progresji).

Koncerty odbędą się też w Szczecinie (12-13 lipca, EPSD Aeroklub Szczeciński), Gdańsku (19-20 lipca, Polsat Plus Arena), Poznaniu (26-27 lipca, Park Cytadela), Wrocławiu (2-3 sierpnia, Pola Marsowe) i Krakowie (9-10 sierpnia, Muzeum Lotnictwa).

Męskie Granie 2024 we Wrocławiu. To już 15. urodziny

W tym roku na scenie pojawią się wszyscy najważniejsi polscy artyści – zarówno ci od lat związani z wydarzeniem, jak i nowi, obiecujący muzycy.

- Podczas 15. edycji projektu, fani najlepszej polskiej muzyki spodziewać się mogą wielu dodatkowych atrakcji, które od tej pory będą regularnie ogłaszane. Już teraz wiemy, że podobnie jak w ubiegłym roku, koncerty będą odbywały się w piątki i soboty. Oba dni będą miały zupełnie inny program. W soboty zagra tegoroczna Męskie Granie Orkiestra, a w piątki wybrane składy orkiestr z poprzednich lat - informują organizatorzy wydarzenia i dodają:

- Cały line-up Męskiego Grania oraz skład tegorocznej Męskie Granie Orkiestry zostanie zaprezentowany w najbliższych miesiącach.

– W tym roku świętujemy okrągłą, 15., rocznicę trasy festiwalowej Męskie Granie – mówi Dorota Nowakowska, Managerka Marki Żywiec.

– Jesteśmy dumni, że przez ten czas mieliśmy duży wpływ na wygląd polskiej sceny muzycznej. Nieoczywiste artystyczne kolaboracje i muzyczne spotkania to już znak rozpoznawczy projektu. Nie zabraknie ich także podczas jubileuszowej trasy. Już nie możemy się doczekać, aż zdradzimy fanom Męskiego Grania wszystkie niespodzianki, które przygotowaliśmy na ten rok. Póki co mogę tylko obiecać, że czekają nas niezapomniane muzyczne emocje – dodaje Nowakowska.

Męskie Granie 2024 we Wrocławiu. Gdzie i jak kupić bilety

Otwarta przedsprzedaż biletów dla wszystkich fanów trasy wystartowała 7 lutego, o 12.00 na eBilet.pl.

Płatność za bilety jest możliwa wyłącznie za pomocą BLIKA, oficjalnego partnera trasy. Aby zapłacić BLIKIEM, potrzebny jest jedynie telefon z aplikacją mobilną jednego z 18 banków, które udostępniają usługę.

Męskie Granie 2024 we Wrocławiu. Ile kosztują bilety?

Bilety jednodniowe będą dostępne w cenie 249 zł, a karnety dwudniowe – w cenie 449 zł. Cena nie obejmuje opłaty serwisowej eBilet.

Męskie Granie 2024 we Wrocławiu (miasta, daty)

 • 28-29 czerwca – Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem
 • 12-13 lipca – Szczecin, EPSD Aeroklub Szczeciński
 • 19-20 lipca – Gdańsk, Polsat Plus Arena
 • 26-27 lipca – Poznań, Park Cytadela
 • 2-3 sierpnia – Wrocław, Pola Marsowe
 • 9-10 sierpnia – Kraków, Muzeum Lotnictwa
 • 23-24 sierpnia – Warszawa, Fort Wola – Letnia Strefa Progresji

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl