wroclaw.pl strona główna Kulturalny Wrocław – najświeższe wiadomości o kulturze Kultura - strona główna

Infolinia 71 777 7777

11°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Kultura
  3. Aktualności
  4. Letnie Brzmienia 2022 we Wrocławiu. Już w weekend przed Impartem Kaśka Sochacka i Kwiat Jabłoni
Koncert Kwiatu Jabłoni już w niedzielę 4 września fot. mat. org.
Koncert Kwiatu Jabłoni już w niedzielę 4 września

Kaśka Sochacka zachwyca fanów niskim głosem i komponowanymi przez siebie utworami, Kwiat Jabłoni to jeden z najbardziej ukochanych zespołów młodego pokolenia, który zachwyca klimatem, ich dwa albumy pokryły się platyną. Kaśka Sochacka wystąpi we Wrocławiu w sobotę 3 września, a Kwiat Jabłoni w niedzielę 4 września. Koncerty pod Impartem, zobaczcie bilety.

Reklama

Letnie Brzmienia to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów. W lipcu serię koncertów na wrocławskim placu przed Impartem (ul. Mazowiecka) otworzył Sobel (24.07). Sierpniową serię koncertów inaugurowała Ania Dąbrowska (12.08), a wrześniową zamknie Kwiat Jabłoni (4.09).

Letnie Brzmienia 2022 – Kaśka Sochacka przed Impartem

Dwa koncerty we wrześniu kończą cykl Letnie Brzmienia 2022. Na pierwszy ogień Kaśka Sochacka (sobota, 3.08.2022).

Zadebiutowała w 2019 r. „Wiśnią EP”, a w 2021 r. ukazała się jej płyta „Ciche dni”, która okazała się gigantycznym sukcesem. To właśnie z tego krążka na płycie pochodzi duet „Boję się o Ciebie” nagrany z Vito Bambino oraz „Dla mnie to już koniec” z zaśpiewany z Kortezem. Kaśka Sochacka jest autorką wszystkich swoich utworów, a fani kochają jej niski zachrypnięty głos. 

Letnie Brzmienia 2022 – Kwiat Jabłoni na finał

Ostatni koncert Letnie Brzmienia 2022 już w niedzielę 4 września przed Impartem. Gwiazdą będzie Kwiat Jabloni, jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy – „Niemożliwe” z 2019 r. (podwójna platyna), „Mogło być nic” z 2021 r. (platyna i debiut na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży).

Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia teledysków oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym. Kwiat Jabłoni pracował m.in. z T. Love, Ralphem Kamińskim, Julią Pietruchą czy Miuoshem i z sanah (utwór „Szary Świat” znalazł się na najnowszym albumie artystki).

Harmonogram Letnie Brzmienia Wrocław

  • 3.09, sobota, godz. 20.00 – Kaśka Sochacka
  • 4.09, niedziela, godz. 20.00 – Kwiat Jabłoni

Bilety w cenie od 89 zł oraz karnety za 279 złotych na cykl Letnich Brzmień we Wrocławiu są dostępne na www.letniebrzmienia.pl.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl