wroclaw.pl strona główna Kulturalny Wrocław – najświeższe wiadomości o kulturze Kultura - strona główna

Infolinia 71 777 7777

8°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 12:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Kultura
  3. Aktualności
  4. Dożynki 2022. Oto darmowe koncerty niedaleko Wrocławia, na których wystąpią gwiazdy muzyki [MIEJSCA, TERMINY, ARTYŚCI]

Dożynki 2022. Oto darmowe koncerty niedaleko Wrocławia, na których wystąpią gwiazdy muzyki [MIEJSCA, TERMINY, ARTYŚCI]

Robert Migdał,

Sławomir, Cleo, Ewelina Lisowska, Czadoman, Piotr Cugowski, Małgorzata Ostrowska oraz Papa D., Weekend, PIERSI czy Sumptuastic – na koncertach tych gwiazd polskiej muzyki będziemy mogli się bawić już za chwilę – i to za darmo – w okolicach Wrocławia. Z jakiej okazji? Ruszają imprezy dożynkowe na Dolnym Śląsku! Przeczytajcie szczegóły.

Reklama

Gwiazdy polskiej sceny wystąpią na imprezach z okazji dożynek gminnych, które odbędą się w miejscowościach w pobliżu Wrocławia.

Bo dożynki to nie tylko konkursy na najpiękniejszy wieniec dożynkowy, pokazy taneczne, dyskoteki, czy wręczanie medali „zasłużony dla rolnictwa”. To także świetne koncerty

Wstęp na imprezy dożynek gminnych jest wolny! Zobaczcie! 

A już w najbliższych dniach (27 i 28 sierpnia oraz 3 września) odbędą się gminne dożynki niedaleko Wrocławia. Warto się na nie wybrać, bo wystąpią gwiazdy polskiej muzyki. A na dodatek koncerty są darmowe! Zobaczcie – szczegóły imprez dożynkowych niedaleko Wrocławia znajdziecie na plakatach w galerii naszych zdjęć.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl