wroclaw.pl strona główna Kulturalny Wrocław - najważniejsze informacje o kulturze Kultura - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Kultura
  3. Aktualności
  4. Będzie dodatkowy koncert sanah we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki. Bilety w sprzedaży
Na zdjęciu piosenkarka sanah na koncercie we Wrocławiu Oleksandr Poliakovsky
Na zdjęciu piosenkarka sanah na koncercie we Wrocławiu

Sanah wystąpi w listopadzie w Narodowym Forum Muzyki. Miała zagrać tylko jeden koncert, 4 listopada, ale mimo tego, że bilety osiągały astronomiczne ceny, to wyprzedały się bardzo szybko. Dlatego artystka postanowiła zagrać dodatkowy koncert, dzień później, 5 listopada. Oto szczegóły.

Reklama

Prawie 100 muzyków na scenie, koncerty w najpiękniejszych salach muzycznych w Polsce, nowe, wyjątkowe aranżacje i artystka, która podbiła serca polskiej publiczności.

Nie dziwi więc fakt, że zainteresowanie „sanahowym bankietem” jest ogromne, a biletów na ogłoszone koncerty zabrakło już po tygodniu.

- Mamy jednak dobrą informację dla tych, którzy nie zdążyli zakupić swoich wejściówek! Właśnie do sprzedaży trafiły bilety na dodatkowe trzy terminy: 5.11 – Wrocław, 24.11 – Gdańsk i 1.12 – Warszawa – informują organizatorzy trasy koncertowej „Bankiet u sanah”.

Wielka orkiestra, chór i sanah na jednej scenie

„Bankiet u sanah” to seria koncertów artystki, której na scenie towarzyszyć będzie 50-osobowa Polska Orkiestra Muzyki Filmowej pod dyrekcją Przemysława Piotra oraz 30-osobowy chór Silesian Chamber Choir Ad libitum. Sanah zaprezentuje swoje utwory w zupełnie nowych, przepięknych aranżacjach autorstwa Rafała Rozmusa, a koncerty odbędą się w wyjątkowych salach: we Wrocławiu to będzie Narodowe Forum Muzyki.

Ceny biletów i gdzie je kupić? 

Bilety: po 359, 379, 399 i 449 złotych.

Bilety możesz kupić TUTAJ

Kim jest sanah? To autorka wielkich hitów! 

Zuzanna Irena Jurczak. Autorka tekstów, kompozytorka, skrzypaczka. 

To autorka jednego z największych hitów w polskiej muzyce pop ostatnich lat – „Szampana” oraz niezliczonych przebojów, wśród których znajdują się: „Melodia”, „No sory”, „Ale jazz!”, „ten Stan” czy „kolońska i szlugi”.

Dotychczas wydała trzy albumy: „Królowa dram", „Irenka" i „Uczta". 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl