Książki Iwony Chmielewskiej [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 29.04 do godz.9


Mamy dla was zestaw trzech książek Iwony Chmielewskiej: premierowy „Maum. Dom duszy”, „Oczy” od Wydawnictwa Warstwy i „O tych, którzy się rozwijali” od wydawnictwa Media Rodzina.


1. „Maum. Dom duszy”
To polsko-koreański picture book autorstwa Heekyoung Kim z ilustracjami Iwony Chmielewskiej. Ta wyjątkowa książka obrazowa zdobyła prestiżową, międzynarodową nagrodę Bologna Ragazzi Award 2011.

2. „Oczy”
„Oczy” to nie tylko opowieść o darze widzenia w świecie poznawanym i oswajanym za pomocą zmysłów, ale także o jego braku, ułomności spojrzenia i jego niewystarczalności. Książka w 2013 roku otrzymała nagrodę Bologna Ragazzi Award, nazywaną „ilustratorskim Oscarem”.

3. „O tych, którzy się rozwijali”
Książka - zagadka. Kim są "ci, którzy się rozwijają"? Każdy z nas poczuł kiedyś działanie tajemniczych, niewidzialnych nici łączących ludzi i ich sprawy w czasie i przestrzeni. I każdy - dziecko i dorosły - może odczytać tę książkę po swojemu. Książka wydana ze środków uzyskanych z nagrody w konkursie DOBRE STRONY - na najlepszą książkę dla dzieci i młodzieży, którego organizatorem są: Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu i Wrocławskie Promocje Dobrych Książek. Fundatorem nagrody jest Prezydent Miasta Wrocławia.

Aby wygrać zestaw książek trzeba do piątku 29 kwietnia do godz. 9 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:
W jakim kraju Iwona Chmielewska wydaje większość swoich książek?
Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.

 Zgłoś uwagę