Książki dla młodzieży o Filipku [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 4 września do 9.00.


Mamy dla was 2 książki o Filipku, niepoprawnym optymiście i łobuziaku od Wydawnictwa Literatura – „Filipek i dziewczyny” oraz „Filipek i wakacje” Małgorzaty Strękowskiej-Zaremby.

W pierwszej Filipek dowiaduje się, że będzie miał rodzeństwo. Brata powitałby z szeroko otwartymi ramionami, ale co, jeśli to będzie... siostra? Przecież każdy szanujący się chłopak wie, że z dziewczynami nie da się normalnie wytrzymać! Zacałują na śmierć, wygadają rodzicom każdą tajemnicę, zamęczą swoim babskimi sprawami.

W drugiej Filipek to istny wulkan energii, a jego głowa to prawdziwa skarbnica niepoprawnych (zdaniem dorosłych) pomysłów. Nic dziwnego, że nadchodzące wakacje spędzają jego rodzicom sen z powiek. Ale ani obóz piłkarsko-taneczny, ani składanie mebli z Ikei, ani wyjazd z dziadkiem do sanatorium nie są w stanie sprawić, że Filipek będzie się źle bawił!

Aby wygrać książki trzeba do 4 września do godz.9 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, jak ma na nazwisko Filipek.

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę