wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 01:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. 74-letnia kobieta znaleziona martwa na torowisku przy pętli w Leśnicy. Czy to było potrącenie?

74-letnia kobieta znaleziona martwa na torowisku przy pętli w Leśnicy. Czy to było potrącenie?

Bartosz Moch,

Na zdjęciu policja i tramwaj na pętli w Leśnicy po odnalezieniu zwłok 74-letniej kobiety Krzysztof Balawejder / Facebook
Na zdjęciu policja i tramwaj na pętli w Leśnicy po odnalezieniu zwłok 74-letniej kobiety

We wtorkowy wieczór (20 grudnia 2022 r.) na torowisku przy pętli Leśnica znaleziono ciało 74-letniej kobiety. Na miejscu były służby, które wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Tramwaje linii 3, 10 i 20 kursowały do pętli Pilczyce, do Leśnicy jeździły autobusy zastępcze! W środę rano, 21 grudnia, tramwaje wróciły na swoje trasy i znów dojeżdżają do Leśnicy. Śledztwo w sprawie śmierci kobiety prowadzi prokuratura.

Reklama

Przyczyna tragedii na razie pozostaje nieznana. Na miejscu zdarzenia we wtorkowy wieczór pracowały służby, w tym policja, prokuratura i straż pożarna. Najprawdopodobniej ofiara była osobą w kryzysie bezdomności.

Czytaj także: Tragedia na pętli w Leśnicy. Motornicza tramwaju zatrzymana. Zwłoki trudno zidentyfikować

– Ok. godz. 19.00 motorniczy poinformował dyspozytora o znalezieniu zwłok na torowisku przy pętli w Leśnicy. Trwają czynności wyjaśniające to zdarzenie, na miejscu pracuje prokuratura – informowała nas we wtorkowy wieczór starszy aspirant Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl