wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

24°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 12:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Zderzenie tramwajów na pl. Orląt Lwowskich. Już koniec utrudnień dla pasażerów. Kierowcy wciąż w korku

Zderzenie tramwajów na pl. Orląt Lwowskich. Już koniec utrudnień dla pasażerów. Kierowcy wciąż w korku

Bartosz Chochołowski,

Około godziny 15 zderzyły się tramwaje linii 75 i 31 - Skoda 19T z Konstalem 105. Na miejscu był dźwig MPK, policja i nadzór ruchu MPK. Poszkodowana została jedna pasażerka. Wprowadzono objazd dla linii 15, 20, 23, 31 i 74. 15, 31 i 74. O godzinie 16:04 MPK poinformowało, że tramwaje wracają na swoje stałe trasy.

Reklama

Utworzył się duży korek samochodowy. Auta jadące w kierunku pl. Jana Pawła II utknęły. Drogę zastawił dźwig, który podnosi Skodę 19T. Wypadła ona z torów. Biorąc pod uwagę popołudniowy szczyt komunikacyjny, zator prędko się nie rozładuje. 

Na razie zarówno policja, jak i MPK, nie są w stanie udzielić informacji, co było przyczyną zderzenia. Z informacji policji wynika, że jedna pasażerka skarży się ból kręgosłupa. Jest przytomna, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. To jedyna osoba poszkodowana w zdarzeniu. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl