wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-2°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 22:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Komunikacja miejska
  4. Zmiany w komunikacji
  5. Zakończenie remontu Mostów Pomorskich
Remont Mostów Pomorskich www.wroclaw.pl
Remont Mostów Pomorskich

Od poniedziałku 30 stycznia 2023 roku planowane są zmiany na liniach autobusowych K, 142 i kursach nocnych linii 257. W nocy z niedzieli na poniedziałek otwarte dla ruchu zostaną mosty Pomorskie.

Reklama

W związku z planowanym zakończeniem prac związanych z remontem Mostów Pomorskich, od 30 stycznia 2023 roku (poniedziałek) planowane jest wprowadzenie zmiany na liniach autobusowych K, 142 i kursach nocnych linii 257.

Autobusy ww. linii, od ulicy Dubois będą kursowały w obu kierunkach przez ulicę Pomorską, Mosty Pomorskie do ulicy Nowy Świat. Pomiędzy mostem północnym i mostem południowym - na wysokości skrzyżowania z ulicą Księcia Witolda, zostanie uruchomiony nowy przystanek „Mosty Pomorskie” na którym będą zatrzymywały się przejeżdżające wszystkie linie autobusowe.

Z uwagi na prowadzone prace związane z przebudową ulicy Pomorskiej i placu Staszica, autobusy linii 132 oraz tramwaje linii 15 i 74 będą nadal kursowały dotychczasowymi trasami przejazdu.

Źródło: Urząd Miejski Wrocławia

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl