wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 07:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. AKTUALIZACJA. Tramwaj zderzył się z autem osobowym przy moście Grunwaldzkim [ZDJĘCIA]

Uwaga! Gigantyczne korki w okolicach mostu Grunwaldzkiego. Kierowcy jadący przez tę część miasta powinni uzbroić się w wielką cierpliwość. W okolicach godziny 17 tramwaj linii nr 4 zderzył się na placu Grunwaldzkim z autem osobowym renault. Na miejscu pracuje straż pożarna i policja. Są duże utrudnienia w ruchu. Zobaczcie zdjęcia z miejsca zdarzenia.

Reklama

Tramwaje też mają opóźnienia na trasie.

Zobaczcie galerię zdjęć z wypadku na placu Grunwaldzkim. 

Drodzy kierowcy! Zachowajcie szczególną ostrożność w trakcie jazdy - zwłaszcza w popołudniowym szczycie komunikacyjnym, kiedy szybciej robi się ciemno, a i widoczność jest gorsza. 

AKTUALIZACJA. Godzina 18.35.

Na miejscu zdarzenia nie ma już utrudnień w ruchu. - Nikt nie został poszkodowany. Kierowca i motorniczy byli trzeźwi - informuje aspirant Aleksandra Freus z wrocławskiej policji. 

Policji nie udało się jeszcze - na miejscu zdarzenia - ustalić, kto ponosi winę: kierowca, czy motorniczy. Teraz funkcjonariusze, już w komendzie, przeanalizują monitoring. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl