wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 17:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Groźny wypadek pod Wrocławiem! Cztery osoby zostały ranne. Droga jest zablokowana [SZCZEGÓŁY]
Na czerwonym tle napis wypadek / grafika ilustracyjna redakcja wroclaw.pl
Na czerwonym tle napis wypadek / grafika ilustracyjna

W piątek, 20 stycznia, o godz. 10.30 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych na drodze S8 – na odcinku węzeł Łozina – węzeł Oleśnica Zachód. Ranne są cztery osoby. Na miejscu są wszystkie służby, trwa akcja ratunkowa. Na czas prowadzenia akcji jezdnia w kierunku Wrocławia będzie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14.00.

Reklama

Wypadek na S8. Cztery osoby są ranne, droga zablokowana

W piątek (20 stycznia), o godz. 10.30 zderzyły się dwa samochody osobowe. Do wypadku doszło na drodze S8, na odcinku węzeł Łozina – węzeł Oleśnica Zachód

Z informacji, którą otrzymaliśmy od Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy wynika, że 82-letni mężczyzna, kierujący samochodem marki Toyota zmienił nagle pas ruchu na prawy, którym podróżował 46-letni mężczyzna z dwiema kobietami. W wyniku tego manewru doszło do zderzenia pojazdów. Wszystkie osoby zostały zabrane do szpitala, ich stan jest stabilny.

W kierunku Wrocławia, na wysokości Oleśnicy, tworzą się olbrzymie korki. Uważajcie jadąc w tę stronę. Przypominamy, że w najbliższych dniach temperatura będzie spadać. Zwłaszcza o poranku na drogach może być ślisko. Dostosujmy prędkość do zaleceń i jedźmy ostrożnie.

Utrudnienia na S8 mogą potrwać do godz. 14.00.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl