wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 20:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Korek na A4. Zderzyły się ciężarówki, na drogę wysypało się drewno. Duże utrudnienia w ruchu
Plansza z napisem "wypadek"
Plansza z napisem "wypadek"

W czwartek, 2 lutego ok. godz. 17.30 na autostradzie A4 przed zjazdem na Kostomłoty zderzyły się dwie ciężarówki. Na drogę wysypało się przewożone przez jedną z nich drewno. W rejonie wypadku tworzą się korki. Prawy pas drogi jest zablokowany.

Reklama

Do wypadku doszło na 126 km autostrady A4, w kierunku Zgorzelca, przed zjazdem na Kostomłoty. Autostrada początkowo była całkowicie zablokowana, obecnie ruch odbywa się lewym pasem. W zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

W rejonie wypadku tworzą się duże korki. - Przyczyną kolizji dwóch ciężarówek prawdopodobnie była nieostrożność jednego z kierowców, który nie zachował odpowiedniej odległość od jadącego przed nim pojazdu - mówi Łukasz Dutkowiak z dolnośląskiej policji.

Przewidywany czas utrudnień na A4 - 2 godziny - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Policja apeluje o ostrożność na drodze. 

Rejon wypadku na A4 

Wcześniej na 127 km A4 w kierunku Legnicy również doszło do wypadku. - Zderzyły się 3 samochody osobowe, którymi podróżowało 6 osób, w tym roczne dziecko. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało - informuje Magdalena Cwynar z wojewódzkiej straży pożarnej. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl