wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 18:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Karambol na DK5 pod Wrocławiem. Co się stało?
Czerwona plansza z napisem "Pilne"
Czerwona plansza z napisem "Pilne"

W poniedziałek 12 lutego o godz. 11.20 na drodze krajowej nr 5 między Strzegomiem a Kostomłotami doszło do poważnego wypadku. Na wysokości miejscowości Mielęcin zderzyły się cztery samochody osobowe. Dwie osoby zostały ranne. Droga jest zablokowana - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Reklama

Do wypadku doszło w poniedziałek 12 lutego ok. godz. 11.20 na drodze krajowej nr 5 na wysokości miejscowości Mielęcin, między Strzegomiem a Kostomłotami. Droga jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazd przez Gościsław.

- Do wypadku doszło na 378 kilometrze drogi krajowej nr 5, przy skrzyżowaniu na Gościsław. Dwie osoby trafiły do szpitala, ale w stanie niezagrażającym życiu. Służby pracują jeszcze na miejscu, wyjaśniamy przyczyny wypadku - mówi oficer prasowy dolnośląskiej policji. 

Planowany czas utrudnień na drodze to trzy godziny. W rejonie wypadku tworzą się korki. Policja apeluje o zachowanie ostrożności. Noga z gazu! 

Zobacz okolice miejsca wypadku na mapie

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl