wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Wypadek autokaru z dziećmi z Wrocławia na autostradzie A4 w województwie opolskim [ZOBACZ SZCZEGÓŁY]

Wypadek autokaru z dziećmi z Wrocławia na autostradzie A4 w województwie opolskim [ZOBACZ SZCZEGÓŁY]

Redakcja www.wroclaw.pl,

Na zdjęciu fragment autostrady A4. Zdjęcie ilustracyjne archiwum wroclaw.pl/zdjęcie ilustracyjne
Na zdjęciu fragment autostrady A4. Zdjęcie ilustracyjne

Kilka minut po godzinie 9.00 na autostradzie A4 koło miejscowości Strzelce Opolskie doszło do wypadku autokaru wiozącego wycieczkę dzieci z Wrocławia do Krakowa. Jak informuje policja, nikt nie doznał poważnych obrażeń. Uwaga na utrudnienia w ruchu na jezdni autostrady A4 w stronę Krakowa.

Reklama

Autobusem jechało ponad 40 dzieci. Jak informuje portal nto.pl, 17 osób zostało poszkodowanych.  

Nikt nie doznał poważnych obrażeń

- Po udzieleniu im pomocy, dzieci zabrane zostały autobusem Straży Pożarnej do Strzelec Opolskich – mówi st. sierż. Marta Białek z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich.  

Jak ustalono do tej pory, w tył wycieczkowego autobusu wjechała ciężarowa Scania. Prawdopodobnie jej kierowca nie zachował należytej odległości.

Galeria zdjęć

Uwaga na utrudnienia w ruchu na autostradzie A4 w stronę Katowic

Aktualizacja na godz. 12.08: Jezdnia autostrady A4 w stronę Katowic po godz. 10.20 została udrożniona. Korek ma 8,5 km długości, przejazd tym odcinkiem autostrady zajmuje w tej chwili około 34 minut.

Aktualizacja godz. 13.32: jak informują strażacy, autobusem podróżowały 54 osoby, w tym 48 dzieci. Nikomu nic poważnego się nie stało. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale nikt nie wymagał hospitalizacji. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl