wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 07:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Wyjątkowa głupota! Do kabiny kierowcy autobusu MPK, pełnego pasażerów ktoś wrzucił puszkę z piwem [FILM]
Na zdjęciu ilustracyjnym jeden z autobusów MPK fot. Tomasz Hołod
Na zdjęciu ilustracyjnym jeden z autobusów MPK

Niebezpieczne zachowanie w autobusie MPK! Jedna z osób jadąca pojazdem wrzuciła do kabiny kierowcy puszkę piwa. W tym czasie wewnątrz autobusu znajdowało się mnóstwo pasażerów. Mogło dojść do tragedii. Na szczęście kierowca wykazał się wielkim opanowaniem i dalej spokojnie prowadził pojazd.

Reklama
Do wyjątkowo niebezpiecznej sytuacji w jednym z autobusów MPK we Wrocławiu doszło w piątek, 21 października.
Do kabiny kierowcy, który miał na pokładzie mnóstwo pasażerów, ktoś wrzucił puszkę z piwem. Film z tego zdarzenia na swoim profilu opublikował Krzysztof Balawejder, prezes MPK. 
Nie wszyscy nasi kierowcy są idealni. W tym wypadku ewidentnie wymusił pierwszeństwo przejazdu i zostanie za to ukarany. Ale nic nie usprawiedliwia wrzucenia do kabiny jadącego autobusu, pełnego ludzi puszki z piwem. Skutki mogły być tragiczne. Na tym etapie podziwiam opanowanie kierowcy.
Krzysztof Balawejder, prezes MPK
Dodajmy, że monitoring utrwalił numery rejestracyjne auta, sprawa zostanie przekazana policji.
Przypomnijmy, że do niebezpiecznego incydentu z udziałem kierowcy MPK doszło we wrześniu, kiedy  doszło do pobicia 67-letniego kierowcy autobusu linii 122.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl