wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 09:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Uważajcie na utrudnienia w ruchu na ulicach Mierniczej i Łukasińskiego. Patryk Vega zaczyna tu kręcić film!
Ulica Miernicza we Wrocławiu, na której od najbliższego poniedziałku Patryk Vega będzie kręcił swój najnowszy film archiwum wroclaw.pl
Ulica Miernicza we Wrocławiu, na której od najbliższego poniedziałku Patryk Vega będzie kręcił swój najnowszy film

Patryk Vega - twórca takich filmów jak "Pitbull", "Botoks", "Kobiety mafii", czy "Plagi Breslau" - zaczyna w poniedziałek (13 marca) kręcić we Wrocławiu swój najnowszy film „Trinity”. Plan zdjęciowy to ulice Miernicza i Łukasińskiego. Filmowców będzie można spotkać w tym miejscu też we wtorek i środę (14 i 15 marca). Będą utrudnienia w ruchu w tej okolicy. Przeczytajcie szczegóły.

Reklama

Dla potrzeb organizacji planu zdjęciowego do obrazu „Trinity” przez studio Titanium Patryka Vegi, w dniach 13 – 15 marca na ulicach Łukasińskiego i Mierniczej obowiązywać będą ograniczenia w ruchu i parkowaniu.

W czasie trwania zdjęć filmowych ulice będą wyłączone z ruchu oraz postoju.

- Dla odcinków wyłączonych z parkowania wyznaczono zastępcze parkingi (m.in. na ul. Szybkiej i podwórkach ul. Mierniczej), mieszkańcy będą do niech kierowani bezpośrednio przez obsługę planu, która będzie na bieżąco kontrolować poziom ich zajętości - informuje Ewa Mazur z Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu i dodaje:

- Przejazd służb ratowniczych oraz codzienna obsługa bytowa budynków mieszkalnych i punktów usługowych będzie zapewniona, przez cały czas ruchem na planie zdjęciowym będą kierować pracownicy ochrony planu oraz funkcjonariusze policji – łącznie ok. 30 osób pozostających do dyspozycji mieszkańców.

O przygotowaniach do najnowszego filmu Patryka Vegi we Wrocławiu przeczytacie też tutaj:

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl