wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

21°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:20

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Uwaga! Utrudnienia na AOW. Potrwają do wieczora
Kliknij, aby powiększyć
Autostradowa Obwodnica Wrocławia (AOW), zdjęcie ilustracyjne Tomasz Hołod
Autostradowa Obwodnica Wrocławia (AOW), zdjęcie ilustracyjne

W czwartek (9 maja) na kierowców podróżujących AOW (Autostradowa Obwodnica Wrocławia) czekają utrudnienia. Od rana w dwóch miejscach trwają roboty drogowe. Zablokowany jest jeden pas ruchu, wprowadzono ograniczenia prędkości.

Reklama

Utrudnienia na AOW

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o trwających (9 maja) robotach drogowych na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia:

  • Węzeł Wrocław Stadion - Węzeł Wrocław Północ, kierunek Warszawa

Na pasie lewym w kierunku Warszawy prowadzone są prace polegające na sprzątaniu nawierzchni na pasie szybkim. Zablokowany jest jeden pas ruchu. Ruch pasami środkowym i prawym, wprowadzono ograniczenie prędkości do 80km/h. Roboty mogą potrwać 11 godzin (czyli do godz. 19:00).

  • Węzeł Wrocław Lotnisko - węzeł Wrocław Stadion, kierunek Kudowa Zdrój

Prowadzone prace polegają na sprzątaniu nawierzchni na pasie szybkim. Zablokowany jest jeden pas ruchu. Ruch odbywa się pasem środkowym i prawym, wprowadzono ograniczenie prędkości do 80km/h. Roboty mogą potrwać 11 godzin (czyli do godz. 19:00).

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl