wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

8°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 06:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Uwaga! Utrudnienia na autostradzie A4: ograniczenia w prędkości i zwężenie na jezdni
Samochody stojące w korku na ulicy - zdjęcie ilustracyjne wroclaw.pl
Samochody stojące w korku na ulicy - zdjęcie ilustracyjne

W środę (15 marca) będzie zablokowana część jezdni w obu kierunkach. Utrudnienia związane są z pracami przy zabezpieczaniu prześwitów. Drogowcy pracować będą tam przez cały dzień. Przeczytajcie szczegóły!

Reklama

Aktualizacja

16 marca godz. 9:00

Prace związane z zabezpieczaniem prześwitów pomiędzy obiektami trwać będą cały czwartek i piątek (16 i 17 marca). Drogowcy zajmą w związku z pracami lewe pasy w obu kierunkach. Ruch odbywa się prawymi pasami w obu kierunkach między węzłami Brzezimierz – Brzeg.

15 marca 

godz. 9:30

Kierowcy poruszający się autostradą A4 w obu kierunkach na trasie Wrocław - Opole, liczyć się muszą ze zwężeniem jezdni i ograniczeniem prędkości w miejscach, gdzie trwają prace.

Roboty drogowe prowadzone na autostradzie A4 trwają od rana w środę i powinny zakończyć się około godziny 17 jeszcze tego samego dnia. W miejscach prowadzonych prac zajęte są lewe pasy.

Na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad trwa tam zabezpieczenie prześwitów pomiędzy obiektami, które występują na przestrzeni kilometra w połowie drogi pomiędzy węzłami Brzezimierz a Brzeg, na 187 kilometrze.

W związku z robotami drogowymi trwającymi na lewym pasie, ruch odbywa się prawymi pasami w obu kierunkach.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl