wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

28°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Minęło już 20 lat od likwidacji nocnych linii tramwajowych. Znów jest okazja na nocną przejażdżkę
Tramwaj Konstal 105 nocą na zajezdni z numerem nieistniejącej linii 40. TMW
Tramwaj Konstal 105 nocą na zajezdni z numerem nieistniejącej linii 40.

Pamiętasz wrocławskie nocne linie tramwajowe? Od ich likwidacji minęło równo 20 lat. Z tej okazji miłośnicy transportu miejskiego zapraszają na Tramwajową nockę. Już w najbliższą sobotę (16 września) nie dość, że będzie okazja do nocnej podróży, to jeszcze historycznym taborem pamiętającym nawet lata 50. Impreza jest bezpłatna, ale obowiązują zapisy.

Reklama

Zbiórka jest o g. 20:30 w Zajezdni Popowice przy ul. Legnickiej. Na początku można będzie zobaczyć wystawę taboru szynowego. Aby się zapisać, należy wysłać maila na adres zapisami na: stz[at]op.pl z dopiskiem: "NOCKA 20 - imię i nazwisko".

Będzie to prawdziwa nocka, bowiem przejazdy potrwają aż sześć godzin, od g. 22 do 3:30. Nie zabraknie licznych foto-stopów, oraz wspólnych postojów "nockowych" pojazdów.

Sekcja Transport Zbiorowy wraz z Towarzystwem Miłośników Wrocławia, Klub Sympatyków Transportu Miejskiego i MPK Wrocław zapraszają. Projekt jest wspierany przez miasto Wrocław i Convention Bureau.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Głosuj na Wrocławski Budżet Obywatelski 2023. Otwiera się w nowej karcie
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl