wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 23:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Śmiertelny wypadek w Sadach Dolnych koło Bolkowa. Toyota wpadła do rzeki, jedna osoba nie żyje (ZDJĘCIA)

W poniedziałek, 26 grudnia, przed południem w Sadach Dolnych koło Bolkowa na Dolnym Śląsku doszło do tragicznego wypadku. Toyota Yaris z nieznanych przyczyn wpadła do rzeki. Jedna osoba nie żyje, druga została ranna. Policja apeluje o zachowanie ostrożności na drogach.

Reklama

Wypadek koło Bolkowa w powiecie jaworskim

W poniedziałek, 26 grudnia przed południem w miejscowości Sady Dolne koło Bolkowa w powiecie jaworskim doszło do śmiertelnego wypadku. Toyota Yaris z nieznanych przyczyn zjechała do rzeki. Kierowca auta doznał ciężkich obrażeń i mimo reanimacji wykonanej przez strażaków, którzy jako pierwsi pojawili się na miejscu wypadku, nie przeżył. Druga osoba wydobyta z samochodu przez strażaków trafiła do szpitala.

Na miejscu pracowały jednostki z :

  • JRG Jawor
  • OSP KSRG Sady Dolne
  • OSP Dobromierz
  • ZRM Świdnica
  • ZRM Jelenia Góra

Trwa wyjaśnianie przyczyn wypadku. Na drogach Dolnego Śląska jest wzmożony ruch, wiele osób wraca do domu po świętach Bożego Narodzenia. Policja apeluje o ostrożność.

Zobacz miejsce wypadku na mapie:

źródło: Jawor998

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl