wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

24°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 11:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Uwaga, kierowcy! Roboty drogowe przy ul. Ślęzoujście. Utrudnienia w ruchu 24-25 maja
Ulica Ślęzoujście, zdjęcie ilustracyjne Tomasz Hołod - www.wroclaw.pl
Ulica Ślęzoujście, zdjęcie ilustracyjne

Jak informuje Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, na środę 24 maja i czwartek 25 maja, przy ul. Ślęzoujście zaplanowano roboty drogowe. Na jezdni układane będą warstwy wiążąca oraz ścieralna. Lokalnie utrudniony będzie dojazd do posesji.

Reklama

Prace przy wzmacnianiu wału przeciwpowodziowego oraz budowie przepustu na Ługowinie zostały ukończone i aktualnie trwają roboty związane z odbudową infrastruktury drogowej na koronie wału. Układanie nawierzchni jezdni to jeden z kluczowych etapów drogowych inwestycji, do której ukończenia pozostało jeszcze niespełna 2 miesiące.

Realizacja prac rozplanowanych na środę, czwartek i piątek będzie oznaczać czasowe ograniczenia w dojeździe do posesji położonych w ciągu:

  • Ślęzoujście oraz dróg dojazdowych ul. Potokowej w godzinach 6.00 – 15.00

  • Ślęzoujście od budynków nr 13 i 14 w stronę ul. Potokowej w godzinach 12.00 – 18.00

Pracownicy firmy wykonawczej będą w miarę możliwości ręcznie sterować i utrzymywać ruch zamiennie od strony ul. Ślęzoujścia / ul. Potokowej – informuje ZDiUM.

Źródło: ZDiUM

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl