wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 17°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

7-8 maja: Remont przejazdu kolejowego na ul. Kamieńskiego. Autobus zastępczy na Karłowice

Trasę zmienią m.in. autobusy linii 144 Piotr Bera
Trasę zmienią m.in. autobusy linii 144

W nocy z 7 na 8 maja (sobota/niedziela) planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych K, 130, 144, 930 i kursów nocnych linii 247 (od 23:00 do 6:00). Jest to spowodowane remontem przejazdu kolejowego na ulicy Kamieńskiego. Pierwotnie zmiany miały zostać wprowadzone 23/24 kwietnia.

Reklama
Najważniejsze informacje (kliknij, aby przejść)

Co się zmieni dla pasażerów?

Kursy nocne linii 247 oraz autobusów linii:

pojadą krótszą trasą do pętli przy ulicy Kamieńskiego (przed przejazdem kolejowym).

Kursy linii 130 o godzinie 5:05 i 5:32 z Polanowic do Osiedla Sobieskiego będą rozpoczynały kurs z przystanku „Kamieńskiego (pętla)”.

Autobus zastępczy na odcinku Karłowice – Polanowice – Karłowice

Na odcinku Karłowice – Polanowice  Karłowice przez ulicę Żmigrodzką i Polanowicką będzie kursował autobus zastępczy, którego kursy będą skomunikowane z autobusami linii 130, 144 i 247 na przystanku „Broniewskiego" i będą odjeżdżały:

Na trasie przejazdu autobusu zastępczego wszystkie przystanki z wyjątkiem przystanku „ Broniewskiego" będą posiadały status przystanków „na życzenie” .

Kurs linii 930 o godzinie 23:02 z Kromera do Krzyżanowic oraz z Krzyżanowic do Kromera o godzinie 4:48 zostanie skierowane w obu kierunkach objazdem od ulicy Żmigrodzkiej przez Rondo Obrońców Grodna i ulicę Polanowicką do ulicy Kamieńskiego z pominięciem przystanków:

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama