wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 12°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
Zmiany w komunikacji miejskiej na skrzyżowaniu ul. Strzegomskiej i Gubińskiej / zdjęcie ilustracyjne archwium
Zmiany w komunikacji miejskiej na skrzyżowaniu ul. Strzegomskiej i Gubińskiej / zdjęcie ilustracyjne

W sobotę, 27 sierpnia, rozpocznie się kolejny etap przebudowy skrzyżowania ul. Strzegomskiej i Gubińskiej. Prace związane są z powstawaniem torowiska tramwajowego na Nowy Dwór. Swoje trasy zmieni 8 linii autobusowych.

Reklama

Pasażerowie mogą spodziewać się zmian tras linii autobusowych 109, 122, 126, 148, 909, 927, 241 i 246. Autobusy linii 109, 126, 148 i 246, jadące od strony osiedla Żerniki oraz Kuźniki w kierunku ulicy Strzegomskiej, powrócą na swoją trasę przez ul. Gubińską. Na trasie autobusów 122 i 909 zostanie zlikwidowany tymczasowy przystanek „Chociebuska”.

Autobusy linii 927 i 247 od strony Muchoboru Wielkiego pojadą od ul. Strzegomskiej przez ul. Gubińską i Chociebuską do przystanku końcowego „Nowy Dwór (pętla)" przed skrzyżowaniem z ul. Żernicką. W kierunku przeciwnym autobusy będą odjeżdżały z przystanku „Nowy Dwór (pętla)" przy ul. Zemskiej i pojadą przez ul. Żernicką, Chociebuską i Gubińską do ul. Strzegomskiej.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl