wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Komunikacja miejska
  4. Zmiany w komunikacji
  5. 23 września – Please, Stand-up na Tarczyński Arena! Parking i komunikacja dodatkowa
W związku z imprezą Please Stand-up! na Tarczyński Arena, uruchomiona zostanie komunikacja dodatkowa archiwum www.wroclaw.pl
W związku z imprezą Please Stand-up! na Tarczyński Arena, uruchomiona zostanie komunikacja dodatkowa

Przed nami największe widowisko komediowe w historii Please, Stand-up! Show już w piątek, 23 września na Tarczyński Arena Wrocław. Zorganizowano komunikację dodatkową na stadion. Sprawdź, jak dojechać na imprezę!

Reklama

Już dzisiaj, w piątek 23 września, na Tarczyński Arenie Wrocław odbędzie się Please, Stand-Up! Czołówkę polskich stand-uperów obejrzy około 10 000 widzów.

Please, Stand up! Wrocław

Please, Stand up! Wrocław

Zobacz Wydarzenie z serwisu go.wroclaw.pl

W związku z tym, poza dostępnymi na terenie obiektu i w pobliżu stadionu miejscami parkingowymi (płatnymi, zaznaczonymi na mapie), na potrzeby odwozu uczestników po zakończeniu imprezy zapewniona zostanie komunikacja dodatkowa:

  • T1 (tramwajowa linia specjalna)

Linia tramwajowa będzie kursować co około 10 minut po zakończeniu koncertu tj. od około godziny 23:00, na trasie przejazdu: Tarczyński Arena (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna - Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek.

  • S1 (autobusowa linia specjalna)

Linia autobusowa będzie kursować co około 10 minut po zakończeniu koncertu tj. od około godziny 23:00, na trasie przejazdu: Tarczyński Arena (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza – Legnicka –  pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek.

Autobusy linii S1 oraz tramwaje linii T1 będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach na trasie przejazdu. 

Parkingi na Tarczyński Arena przed Please, Stand-up!

Please, Stand-Up! Rozpocznie się o godzinie 20:00, ale wejścia będą otwarte już godzinę wcześniej, od 19:00.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl