wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Pędził lexusem na AOW prawie 200 km/h. Brawurową jazdę przerwali wrocławscy policjanci. Zobacz film!
Na zdjęciu kadr z nagrania wideo przedstawiający pędzący po AOW samochód Komenda Miejska Policji we Wrocławiu
Na zdjęciu kadr z nagrania wideo przedstawiający pędzący po AOW samochód

Policjanci z grupy SPEED z Wydziału Ruchu Drogowego komendy miejskiej przerwali „rajd” kierującego lexusem, który pędził 197 km/h Autostradową Obwodnicą Wrocławia. Na AOW obowiązuje ograniczenie prędkości do 120 km/h. Spotkanie z mundurowymi kierowca zakończył mandatem w kwocie 2500 zł.

Reklama

Mundurowi patrolując Autostradową Obwodnicę Wrocławia w nieoznakowanym radiowozie, wyposażonym w wideorejestrator, zwrócili uwagę na jadącego lewym pasem ruchu lexusa, którego kierowca przy ograniczeniu prędkości do 120 km/h rozpędził swoje auto do aż 197 km/h.

Zobacz film:

Brawurowa jazda została jednak przerwana przez policjantów, a kierujący lexusem spotkanie z nimi zakończył mandatem w kwocie 2500 zł oraz dopisanymi do jego konta 15 punktami karnymi.

Mając na uwadze ten i inne tego typu przypadki, funkcjonariusze po raz kolejny apelują o rozważną i odpowiedzialną jazdę oraz o stosowanie się do ograniczeń prędkości.

Źródło: Policja

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl