wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

20°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 23:30

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Koniec utrudnień na Lotniczej. Skrzyżowanie przebudowane

Zakończyły się właśnie prace na skrzyżowaniu ulic Lotniczej, Legnickiej, Na Ostatnim Groszu i Milenijnej. Zostały dobudowane pasy do skrętu w lewo. To inwestycja związana z powstałym w pobliżu nowym kompleksem biurowym. Deweloper zawarł z miastem umowę dotyczącą obsługi komunikacyjnej biurowców, z której wywiązał się dokonując przebudowy tego skrzyżowania.

Reklama

Prace zostały przeprowadzone na zlecenie firmy deweloperskiej Grupa Echo. Polegały na dobudowaniu pasów lewoskrętu w ulicy Na Ostatnim Groszu i ulicy Lotniczej wraz z niezbędną infrastrukturą i przebudową kolidującego uzbrojenia terenu. Koszt prac w całości pokrywał deweloper. 

W najbliższych dniach wykonawca zrobi docelowe oznakowanie poziome na jezdniach. Podejrzeliśmy ostatnie wykończeniowe roboty, które możesz zobaczyć w naszej galerii.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl