wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

14°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Komunikacja miejska
  4. Zmiany w komunikacji
  5. 1 października – Bieg Uniwersytetu Medycznego. Zmiany w komunikacji miejskiej
Bieg Uniwersytetu Medycznego odbędzie się już w sobotę, 1 października. Autobusy linii 113 pojadą inaczej / zdjęcie ilustracyjne archiwum www.wroclaw.pl
Bieg Uniwersytetu Medycznego odbędzie się już w sobotę, 1 października. Autobusy linii 113 pojadą inaczej / zdjęcie ilustracyjne

Już w sobotę, 1 października, odbędzie się kolejna edycja Biegu Uniwersytetu Medycznego. Trasa będzie przebiegała między innymi przez ul. Grota Roweckiego. Jakie utrudnienia czekają pasażerów wrocławskiej komunikacji miejskiej?

Reklama

Bieg Uniwersytetu Medycznego odbędzie się już w sobotę, 1 października. W związku z tym, w godzinach 10.00-12.00 zostanie wprowadzona zmiana w kursowaniu linii autobusowej 113.

Autobusy tej linii zostaną skierowane objazdem w obu kierunkach od Ronda Bednarza, przez ulicę Parafialną, do ulicy Strachowskiego z pominięciem przystanków:

  • Oboźna
  • Gałczyńskiego
  • Roweckiego
  • Kurpiów

Na trasie objazdu autobusy będą zatrzymywały się dodatkowo na przystanku Świt przy skrzyżowaniu ulicy Parafialnej, Świt i Nenckiego.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl