wroclaw.pl Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 16°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

30/31 stycznia - zamknięcie ul. Szczytnickiej

W nocy z 30/ 31 stycznia na ulicy Szczytnickiej w godzinach w godz. 22.00-6.00 na odcinku od ul. Ładnej do ul. Macieja Strubicza będzie obowiązywał zakaz ruchu kołowego. Zmiana organizacji ruchu nastąpi na wniosek producenta serialu "Erynie".

Reklama

Na ul. Macieja Strubicza na potrzeby ekipy filmowej zostaną zajęte 3 miejsca postojowe.

Objazd dla zamkniętego odcinka jezdni wyznaczono:

- dla jadących od Ronda Reagana do ul. Wyszyńskiego - ul. Ładną i Piwną;

- dla jadących od ul. Wyszyńskiego do Ronda Reagana - ul. Wyszyńskiego i Piastowską. 

Zmiany dotyczą również tramwajów i autobusów komunikacji miejskiej:

W związku z planowaną realizacją zdjęć do filmu pt. "Erynie" na ulicy Szczytnickiej, w nocy z 30 na 31 stycznia 2020 roku (czwartek/piątek) w godzinach 22:00-6:00 planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii tramwajowych 2 i 10 oraz linii autobusowych C, 111 i kursów nocnych linii 253 i 255.

Tramwaje linii 2 i 10 oraz kursy nocne linii 253 i 255 zostaną skierowane objazdem w obu kierunkach przez most Grunwaldzki z pominięciem przystanków: "Reja" i "Katedra".

Kursy linii C jadące z Ronda Reagana w kierunku Kozanowa pojadą przez most Grunwaldzki, pl. Powstańców Warszawy i most Pokoju, a w kierunku przeciwnym od placu Bema przez ulicę Sienkiewicza i Piastowską do placu Grunwaldzkiego.

Kursy linii 111 jadące z Kminkowej do placu Grunwaldzkiego od placu Bema pojadą objazdem przez ulicę Sienkiewicza i Piastowską.

Wszystkie kursy wyjazdowe i zjazdowe linii tramwajowych 2, 10 czy linii autobusowych 115 i 715 będą zrealizowane objazdem przez ulicę Piastowską i Sienkiewicza.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama