Tramwajowa linia 18 – którędy pojedzie?
Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – Most Sikorskiego – Mostowa – Władysława Jagiełły - Dmowskiego - Długa - Starogroblowa - Popowicka - Pilczycka – Tarczyński Arena (Królewiecka)
Tarczyński Arena (Królewiecka) – Pilczycka – Popowicka - Starogroblowa - Długa - Dmowskiego – Władysława Jagiełły - Mostowa – Most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna - Skargi – Kołłątaja – Peronowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka – Świeradowska – Gaj