wroclaw.pl strona główna Komunikacja we Wrocławiu – ceny biletów, rozkłady jazdy, inwestycje Komunikacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 15:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Komunikacja
  3. Komunikacja miejska
  4. Zmiany w komunikacji
  5. 18 grudnia – linia 133 przedłużona do pętli „Auchan” i pętli „C.H. Aleja Bielany”
Na zdjęciu autobus MPK fot. archiwum ww.wroclaw.pl
Na zdjęciu autobus MPK

Zwykle w każdą niedzielę autobus linii 133 na Klecinie dojeżdża ulicą Francuską tylko do ogródków działkowych na Bielanach. Nie ma potrzeby, aby jechał dalej, ponieważ galerie handlowe są w niedziele zamknięte. W najbliższą niedzielę, 18 grudnia, będzie jednak inaczej. Zobaczcie szczegóły!

Reklama

Niedziela 18 grudnia 2022 to ostatnia niedziela handlowa przed okresem świąt Bożego Narodzenia i spodziewane jest znaczące wzmożenie ruchu w pobliżu galerii handlowych.

Autobus 133 pojedzie według sobotniego rozkładu

Właśnie z racji niedzieli handlowej linia 133 zostanie przedłużona do pętli „Auchan” i pętli „C.H. Aleja Bielany”. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom mieszkańców, po konsultacji z zarządcami obiektów handlowych: Aleja Bielany oraz Auchan, miasto uruchomi w niedzielę 18 grudnia linię 133 według sobotniego rozkładu jazdy.

Łącznie do dyspozycji pasażerów będzie 16 kursów do i z C.H. Alei Bielany oraz 14 kursów do i 13 kursów z C.H. Auchan.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl