Najważniejsze informacje (kliknij, aby przejść)
Dojazd kibiców na mecz Śląsk Wrocław-Legia Warszawa
T1 (tramwajowa linia specjalna)
GALERIA DOMINIKAŃSKA – Oławska – Kazimierza Wielkiego – Świętego Mikołaja– pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Królewiecka – TARCZYŃSKI ARENA (KRÓLEWIECKA)
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 10 minut w godzinach od 15:30 do 17:00 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej).
Powrót kibiców z meczu z pętli Tarczyński Arena (ul. Królewiecka)
T1 (tramwajowa linia specjalna)
TARCZYŃSKI ARENA (KRÓLEWIECKA) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Oławska – Traugutta – Pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego – DWORZEC GŁÓWNY
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 3 minuty przez około 35 minut po zakończeniu meczu tj. od około godziny 19:30.
S1 (autobusowa linia specjalna)
TARCZYŃSKI ARENA (KRÓLEWIECKA) – Królewiecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Oławska – GALERIA DOMINIKAŃSKA
Linia będzie kursowała co około 3 minuty przez około 30 minut po zakończeniu meczu na Stadionie tj. od około godziny 19:30.
Powrót kibiców z meczu z pętli Pilczyce
T2 (tramwajowa linia specjalna)
PILCZYCE - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Ruska – Kazimierza Wielkiego - Oławska – GALERIA DOMINIKAŃSKA
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 3 minuty przez około 20 minut po zakończeniu meczu tj. od około godziny 19:40.
S2 (autobusowa linia specjalna)
PILCZYCE – Lotnicza – Metalowców – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Strzegomska – Otyńska – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Oławska – GALERIA DOMINIKAŃSKA
Szczegóły kursowania linii specjalnych
Linia będzie kursowała co około 3 minuty przez około 20 minut po zakończeniu meczu na Stadionie tj. od około godziny 19:40.
- Odjazdy tramwajowych linii specjalnych będą odbywały się pomiędzy odjazdaminormalnych linii tramwajowych.
- Autobusy i tramwaje linii S1, S2, T1 i T2 będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach znajdujących się na ich trasieprzejazdu.
- Opłata za przejazd środkami komunikacji zbiorowej (linie normalne), w tym również liniami specjalnymi S1, S2, T1 i T2 wynosi 4,60 zł (jednorazowy bilet normalny) oraz 2,30 zł (jednorazowy bilet ulgowy) lub na podstawie biletów czasowych.