Naucz się fotografować samoloty

Na 17 marca planowane są kolejne zajęcia w ramach projektu pt. „Świat lotnictwa”. Organizują go młodzi pasjonaci samolotów. Tym razem będzie można nauczyć się, jak fotografować samoloty i poznać wykorzystywane przy tym sztuczki. Warsztaty są bezpłatne. 

  • Wojciech Broda ( Wrocław Spotters )


Zajęcia będą poświęcone fotografii lotniczej oraz cyfrowej obróbce zdjęć.  - Na wykładzie pokażemy Wam w jaki sposób uczynić zdjęcie jeszcze lepszym, pokażemy popularne "sztuczki” stosowane przez grafików, które sprawiają, że zdjęcia, które przed obróbką wyglądają przeciętnie, po ich zastosowaniu będą zdecydowanie bardziej urozmaicone. Ponadto zapoznamy Was z Prawidłowym ustawieniem parametrów aparatu w zależności od miejsca, pogody oraz godziny fotografowania – zachęca Hubert Szejnicki, jeden z organizatorów i członek grupy Wrocław Spotters.

Wykład odbędzie się 17 marca 2015 roku o godzinie 16 w Auli na 3 piętrze w Liceum Ogólnokształcącym nr VII przy ulicy Kruczej 49.
Zajęcia we Wrocławiu są realizowany w ramach ogólnopolskiej olimpiady „Zwolnieni z teorii”. To pierwsza praktyczna olimpiada dla młodzieży, która ma uczyć prowadzenia projektów. Młodzi, miłośnicy lotnictwa postanowili połączyć przyjemne z pożytecznym i podzielić się swoją pasją z innymi.

Wszystkie informacje oraz tematykę zajęć znajdziecie na profilu projektu na Facebooku.

Zgłoś uwagę