„Havana Moon – The Rolling Stones Live in Cuba” w Multikinie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 16.09 do godz.10


Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na „Havana Moon – The Rolling Stones Live in Cuba” ważne w dniu 23.09 godz.20 do Multikina Pasaż Grunwaldzki.

25 marca 2016 roku – ten dzień przeszedł do historii kubańskiego rock and rolla. To właśnie wtedy The Rolling Stones, jako pierwsza rockowa kapela, zagrali ogromny darmowy koncert dla setek tysięcy Kubańczyków. „Havana Moon – The Rolling Stones Live in Cuba”, filmowy zapis występu, zostanie zaprezentowany na kinowych ekranach na całym świecie tylko raz, w piątek 23 września.

Mick Jagger i Keith Richards są zachwyceni koncertem. „Show w Cubie było niesamowite! To wyjątkowy moment, morze ludzi aż po horyzont”, mówi Jagger. „Móc wreszcie rozbujać Kubę, to było wspaniałe!”, dodaje Richards. Brytyjczyków obejrzało na żywo ponad milion mieszkańców Kuby. Koncert zbiegł się z historyczną wizytą prezydenta USA Baracka Obamy, która była swoistym „warm up show” przed występem Stonesów. Prezydent odniósł się w swojej przemowie do koncertu Brytyjczyków, który złotymi zgłoskami zapisał się w historii kraju stojącego u progu zmian. 

Aby wygrać zaproszenia trzeba do piątku 16 września do godz.10 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Kiedy Stany Zjednoczone wznowiły stosunki dyplomatyczne w Kubą?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę