Gastro Miasto w Browarze Mieszczańskim

Gastro Miasto w Browarze Mieszczańskim

Premiery nowych dań, spotkania z szefami kuchni i przegląd najlepszych wrocławskich restauracji – to wszystko czeka na uczestników tegorocznej odsłony Gastro Miasto. Ulubiona kulinarna impreza wrocławian wraca w wielkim stylu.

Czas nadrobić zaległości w odkrywaniu nowych smaków! Gotowi na spotkanie w gwiazdami lokalnej gastronomii?

W tym roku o kulinarne doznania wrocławskich smakoszy zatroszczą się:

Mania Smaku, Woo Thai, Pasibus, Shrimp House, Mercado, Thali, Młoda Polska, Yemsetu, Panczo, Sushi Corner, Chingu, Gruba Focca, Balkan Burger, Frytek Świat, Kasza i Pasza, Pici Pasta, Raj Pstrąga, Petits Fours, Pastrami Summer, Corn Hub, Czarna Cebula, Krasnolód, Zdrowa Krowa, Piekarnia Plon, Studio Kulinarne Browar Mieszczański.

Coś dla siebie znajdą wielbiciele sushi, dań wegetariańskich, owoców morza, egzotycznych oraz tradycyjnych smaków i oczywiście amatorzy słodkości.
 
Na miejscu czekają premiery wyjątkowych dań, spotkania z szefami ulubionych kuchni, zaskakujące gastronomiczne połączenia i kooperacje. Warto spróbować niecodziennej fuzji kuchni tajskiej i meksykańskiej w wykonaniu mistrzów Woo Thai i wielu innych propozycji.

O wielbicieli piwa i innych napojów zadbają: Doctor Brew, Browar Tenczynek i piwo BUH oraz Fritz Cola. A pozytywne wibracje zapewni DJ Skipless i klub Vertigo.

Chill w Browarze – odkrywaj nieznane


Gastro – Miasto to nie tylko królestwo smaków, ale moc atrakcji dla młodszych i starszych uczestników i ciekawy sposób na wakacyjne spędzenie czasu w gronie znajomych.
Na wielbicieli wyjątkowych dań czekają warsztaty kulinarne przygotowane przez Studio Kulinarne Browar Mieszczański.

Uczestnicy iprezy nagrodzą oraz wybiorą ulubioną wrocławską restaurację i posłuchają dobrej muzyki.
O relacje na żywo zadba Radio RAM, które będzie nadawać prosto z Browaru Mieszczańskiego i opowiadać o tym, co dzieje się na miejscu. 

Lokalizacja

Browar Mieszczański

Hubska 44,  

Komentarze