Minionki: Wejście Gru (dubbing)

Minionki: Wejście Gru (dubbing)

Na długo przed tym, jak został panem zła, Gru jest zaledwie 12-letnim chłopcem mieszkającym na przedmieściach w latach 70-tych, pracującym w swojej piwnicy nad planem przejęcia władzy nad światem.
Długo jednak nie odnosi żadnego znaczącego sukcesu. Kiedy spotyka Minionki, w tym Kevina, Stuarta, Boba oraz Otto łączy z nimi swoje siły. Razem budują pierwszą kryjówkę, projektują niezwykła broń i w końcu wykonują pierwsze misje.
Kiedy niesławna supergrupa złoczyńców - Vicious 6, usuwa swojego przywódcę — legendarnego wojownika sztuk walki Wilda Knucklesa — Gru, chce zostać ich członkiem. Jest w końcu najbardziej oddanym fanem grupy. Vicious 6 nie jest pod wrażeniem drobnego, niedoszłego złoczyńcy, ale Gru okazuje się od nich sprytniejszy. Oszukuje grupę złoczyńców, stając się ich śmiertelnym wrogiem.
Gru decyduje się na ucieczkę. Minionki muszą go uratować. W tym próbują opanować trudną sztukę walki Kung – Fu. Gru w tym czasie odkrywa, że nawet najgorsi z najgorszych potrzebują czasami drobnej pomocy przyjaciół.

Repertuar Minionki: Wejście Gru (dubbing)

  • czwartek 01.12.2022

Szczegóły Minionki: Wejście Gru (dubbing)

Premiera 2022-07-01
Reżyseria Kyle Balda
Scenariusz Brian Lynch, Matthew Fogel
Obsada
  • Marek Robaczewski - Gru
  • Anna Szymańczyk - Belle Bottom
  • Tomasz Grochoczyński - Wściekły Kułak
Muzyka Heitor Pereira
Tytuł oryg. Minions: The Rise of Gru
Kraj USA
Gatunek animowany
Rok 2022
Długość 90 min
Dubbing keys.yes

Komentarze