Relief - kwietny obraz - warsztaty dla małych i dużych

Relief – kwietny obraz. Warsztaty dla małych i dużych

Organizatorzy zapraszają na weekendowe warsztaty artystyczno-kreatywne w Pracowni Sztukatorskiej. Pracownia to nietypowe miejsce na mapie Wrocławia, łączące rolę pracującego warsztatu z funkcją edukacyjno-rozrywkową. Można tu przyjść i zobaczyć sztukatora przy pracy lub samodzielnie stworzyć coś na warsztatach. Co będziemy robić?

Relief to kompozycja rzeźbiarska wykonana na płycie kamiennej, metalowej lub drewnianej z pozostawieniem na niej tła. Dzieło uzyskuje się poprzez rzeźbienie, kucie lub odlewanie. My nie będziemy kuć, ani rzeźbić; nasz relief powstanie z roślin, gliny i gipsu.

Przynieś na warsztaty gałązki, liście, kwiaty - nie przejmuj się, jeśli zapomnisz lub nie znajdziesz czasu, przygotujemy cały wazon zieleni. Z roślin ułożysz kompozycję, a następnie odciśniesz ją w glinie. Potem wszystko zalejesz gipsem, a kiedy wyschnie - pomalujesz. Twój kwietny obraz z pewnością będzie niepowtarzalną ozdobą i przyniesie Ci wiele satysfakcji z własnoręcznego wykonania.

W międzyczasie możesz zrelaksować się na patio lub ozdobić wybrany element dekoracyjny. Zapraszamy w soboty w lipcu i sierpniu na godzinę 11.00 i 15.00 Czas trwania: 3 godziny Cena: 50 zł/osoba Płatność gotówką lub przelewem.

Zapisy mailowe: [email protected] lub telefoniczne: +48 601 307 264.

Lokalizacja

Pracownia Sztukatorska Rafał Kołb

Jedności Narodowej 48/1,  Wrocław

Komentarze