Gadżety gdańskie od Europejskiej Stolicy Kultury 2016 [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 7 listopada do 9.00.


Mamy dla Was dwa zestawy upominków od Europejskiej Stolicy Kultury. W każdym znajdziecie gadżety związane z Gdańskiem, który miał prezentację w ramach projektu Koalicja Miast (swoją kulturalną ofertę pokazały też Lublin, Łódź, Katowice, a więc te miasta, które aplikowały niegdyś o przyznanie im tytułu ESK 2016). To lniane torby, książki gdańskiego wydawnictwa słowo/obraz terytoria, płyty gdańskich muzyków, albumy sztuki i świetny przewodnik (po kościołach, szpitalach i przytułkach dawnego Gdańska).

Aby wygrać zestawy upominkowe trzeba do poniedziałku 7 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz napisać, pod jakim hasłem Gdańsk prezentował się we Wrocławiu w ramach ESK 2016? Podpowiedź znajdziecie w Koalicja miast: Gdańsk, czyli znajomi znad morza.

Wygrywa co piąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę