Dolby Poland we Wrocławiu otwiera drzwi

Zobacz firmę "od środka"

  • Zdjęcie ze strony: www.dolby.com


27 marca 2014 (czwartek) w godz. 15.00 – 20.00 Dolby Poland organizuje Drzwi Otwarte w swoim biurze R&D we Wrocławiu (ul. Śrubowa 1, Green Towers Budynek A, 6 piętro).

Przed przyjściem firma prosi o rejestrację na stronie: dolby.com/wroclaw

Firma zaprezentuje między innymi:

  • Dolby Voice: Telekonferencje w jakości Dolby
  • Dolby PRM: Studyjny monitor referencyjny do korekcji kolorów
  • Dolby Audio X2: Dźwięk przestrzenny na PC i urządzeniach przenośnych

 
Dodatkowo będzie okazja do zapoznania się z laboratoriami Dolby oraz uczestniczenia w wykładach w języku angielskim (Coding Artifacts, Audio Analyzers). W programie również warsztaty połączone z występami beatboxera, malarza i tancerza w jednej osobie. Piotr Saul jest inicjatorem zespołu MeMyselfandI, a beatboxem zajmuje się od 12 lat. Pracuje na Akademiii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, a także gościnnie występuje w Teatrze Muzycznym Capitol.

Dolby Laboratories na świecie to ponad 30 biur oraz ponad 1500 pracowników. Dolby Poland to już ponad 50 osób, a rekrutacja nadal trwa. W 2013 roku zespół we Wrocławiu był najbardziej dynamicznie rozwijającym się w Europie i tak pozostanie w tym roku.

Polscy eksperci pracują nad rozwojem oprogramowania i analizą jakości kluczowych produktów Dolby. Koncentrują się na profesjonalnych rozwiązaniach przeznaczonych dla nadawców, twórców oraz producentów sprzętu dla masowego odbiorcy: telewizorów, dekoderów, odtwarzaczy Blu-ray, amplitunerów, urządzeń telekonferencyjnych i platform wbudowanych.
 
Dolby Laboratories jest światowym liderem w dziedzinie technologii stanowiących fundament branży rozrywkowej.

 

materiały prasoweZgłoś uwagę