4. Zamyka się Padbar – lubiane miejsce z planszówkami
W tle: padbarowicze; w kółku: gry planszowe fot. Padbar Wrocław
W tle: padbarowicze; w kółku: gry planszowe

To jest naprawdę smutna wiadomość... Po prawie 12 latach działalności zamyka się Padbar przy ul. Kazimierza Wielkiego we Wrocławiu. Dziś wieczorem (piątek, 23 lutego) właściciele zapraszają na imprezę pożegnalną. To ostatni dzień, kiedy możecie odwiedzić to miejsce i pograć ze znajomymi w planszówki.

Zamyka się Padbar

Padbar przy ul. Kazimierza Wielkiego zamyka się po prawie 12 latach. To nie był zwykły bar, a lubiane miejsce spotkań w samym centrum miasta, gdzie można było pograć za darmo zarówno w gry planszowe, jak i konsolowe (które były często jeszcze przed oficjalną premierą). Dziś wieczorem – 23 lutego ostatni raz będziecie mogli tu przyjść.

Nadszedł niespodziewany jednak nieuchronny koniec pewnego etapu... Po prawie 12 latach zamykamy całkowicie drzwi wrocławskiego Padbaru. Z tego względu chcielibyśmy zaprosić Was na piątkową imprezę. Będzie to ostatnia okazja, żeby się z nami spotkać, wspólnie zagrać w grę, a na barze będą czekały na Was liczne promocje. Chcielibyśmy serdecznie podziękować za to, że byliście z nami przez te wszystkie lata. Wasze wsparcie było dla nas bardzo ważne. Dzięki Wam Padbar był wyjątkowym miejscem na mapie Wrocławia.
Padbar Wrocław

Co było powodem decyzji o zamknięciu?

– Mamy zdecydowanie mniej klientów, gdzie zawsze zima była dobra i mogliśmy zrobić tzw. górkę na lato, kiedy większość osób spędza czas na świeżym powietrzu, zamiast w lokalu. Teraz tej górki nie udało się zrobić, dlatego zdecydowaliśmy się zamknąć, żeby nie popadać w długi – mówi manager Padbaru.

Padbar zaprasza Was dzisiaj (piątek, 23 lutego) na imprezę pożegnalną, która rozpocznie się od godz. 18:00.