wroclaw.pl strona główna Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

10°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Planszówki we Wrocławiu na jesienne wieczory! Gdzie pograsz lub wypożyczysz gry? [LISTA LOKALI]
Na zdjęciu grupa znajomych grająca w planszówkę. A gdzie możecie pograć w gry planszowe we Wrocławiu? Freepik.com
Na zdjęciu grupa znajomych grająca w planszówkę. A gdzie możecie pograć w gry planszowe we Wrocławiu?

Planszówki we Wrocławiu. Przed nami długie jesienne i zimowe wieczory, a dobrym pomysłem na spędzenie wolnego czasu, zwłaszcza w tym okresie, są gry planszowe. Można w nie grać w solo, w parze czy w kilkuosobowym gronie. A do tego nie wymagają prądu! Prezentujemy listę lokali, gdzie możecie przyjść i pograć w planszówki. Niektóre z nich prowadzą również wypożyczalnie gier. Sprawdźcie, gdzie we Wrocławiu pogracie lub wypożyczycie gry planszowe.

Reklama

Planszówki w ostatnich latach przechodzą prawdziwy renesans. Gra w nie coraz więcej osób – niezależnie od wieku, a na rynku co chwila pojawiają się nowe propozycje od wydawców. Nie ma co ukrywać, że to bardzo dobry sposób na spędzenie wolnego czasu z rodziną czy znajomymi. W coraz więcej gier można także grać solo.

Gry planszowe we Wrocławiu. Pograj na miejscu lub wypożycz

Popularność gier wpływa jednak na ich coraz wyższe ceny. Zamiast kupować planszówki, możecie wybrać jeden z wrocławskich lokali, sklepów i tam – za niewielką opłatę – pograć i sprawdzić kolejne tytuły. W niektórych punktach zapłacimy za godzinę wypożyczenia gry, w innych koszt to zamówienie napojów w barze, a same planszówki są za darmo. Część sklepów i lokali oferuje również wypożyczalnie planszówek do domu.

Zobaczcie w naszej galerii, gdzie we Wrocławiu możemy pograć w gry planszowe. Na kolejnych slajdach podpowiadamy najpopularniejsze miejsca. Jeżeli znacie inne, które możecie polecić, piszcie na redakcja(at)araw.pl.

Pamiętajcie też o grupach na Facebooku, na których możecie umawiać się na granie w planszówki we Wrocławiu. Jedna z nich to „Gry planszowe Wrocław - umawianie się na granie”.

Wrocław Games Week 2022: 24-25 września Wrocław stolicą gier planszowych

Fani planszówek przyjeżdżajcie do Wrocławia. Przypominamy, że już 24-25 września, w Hali Stulecia, odbędzie się wielka impreza Wrocław Games Week 2022.

One More Game – Wrocław Games Week

One More Game – Wrocław Games Week

Zobacz Wydarzenie z serwisu go.wroclaw.pl

Hala będzie wypełniona po brzegi grami, które będzie można przetestować. Na graczy czekają też turnieje. Na festiwalu pojawią się wystawcy i twórcy z całej Polski.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl