wroclaw.pl strona główna Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

2°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Wrocław.pl na dzień dobry – posłuchaj, czym dziś żyje Wrocław [25.11.2022]
„Wrocław.pl na dzień dobry” fot. www.wroclaw.pl
„Wrocław.pl na dzień dobry”

W najnowszym odcinku „Wrocław.pl na dzień dobry” świeża dawka newsów z miasta (player znajduje się na samym dole pod tekstem). Powiemy na co się wybrać w najbliższy weekend do kina i obejrzeć na Netflixie i HBO Max. Piętrowy parking u zbiegu ulic Swobodnej i Powstańców Śląskich czeka niedługo rozbiórka. Połącz przyjemne z pożytecznym i skorzystaj z darmowych badań w mobilnym stanowisku NFZ

Reklama

Przywitaj dzień z „Wrocław.pl na dzień dobry”. Dzisiejszy odcinek znajdziesz na końcu tego artykułu oraz na platformie Spotify. A o czym dziś mówimy?

Premiery kinowe

Powiemy na co się wybrać w najbliższy weekend do kina i obejrzeć na Netflixie i HBO Max.Wśród premier m.in. nowy film Luki Guadagnino „Do ostatniej kości”, historia oskarżenia Harvey'a Weinsteina w „Jednym głosem”, genialne dni z życia samotnej matki „Na pełny etat”. Na Netflixie m.in. dokument o Ghislaine Maxwell, a na HBO Max „Tajemnice Los Angeles”. To wszystkie premiery filmowe 25 listopada 2022 r. we Wrocławiu i na Netflix, HBO Max.

Parking widmo do rozbiórki

Piętrowy parking u zbiegu ulic Swobodnej i Powstańców Śląskich czeka niedługo rozbiórka. Właściciel terenu - Echo Investment S.A. planuje wybudowanie w tym miejscu kompleksu biurowego. Inwestycję zaplanowano na lata 2023-2025. Wcześniej zlikwidowana została już pobliska stacja benzynowa.

Darmowe badania dla każdego!

Wybierasz się w tę sobotę na zakupy do Galerii Dominikańskiej? To świetnie się składa! Połącz przyjemne z pożytecznym i skorzystaj z darmowych badań w mobilnym stanowisku NFZ. Zmierzysz tutaj poziom ciśnienia tętniczego, stężenia glukozy we krwi czy zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie. W jakich godzinach można przyjść? Powiemy o szczegółach

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl