3. Wrocław.pl na dzień dobry – posłuchaj, czym dziś żyje Wrocław [25.04.2023]
Wrocław.pl na dzień dobry www.wroclaw.pl
Wrocław.pl na dzień dobry

Przywitaj dzień z „Wroclaw.pl na dzień dobry”. Dzisiejszy odcinek znajdziesz na końcu tego artykułu oraz na platformie Spotify. Wesołe miasteczko wróciło przed stadion Tarczyński Arena (od strony ul. Królewieckiej). Czekają tu na was karuzele, zjeżdżalnie, koło młyńskie, trampoliny czy rollercoaster.

Przywitaj dzień z „Wroclaw.pl na dzień dobry”. Dzisiejszy odcinek znajdziesz na końcu tego artykułu oraz na platformie Spotify. A o czym dziś mówimy?

Wesołe miasteczko Tarczyński Arena

Wesołe miasteczko wróciło przed stadion Tarczyński Arena (od strony ul. Królewieckiej). Czekają tu na was karuzele, zjeżdżalnie, koło młyńskie, trampoliny czy rollercoaster. Z atrakcji przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych będzie można skorzystać do 7 maja, czyli przez całą majówkę.

WROwerowy Serwis

Zamień cztery koła na dwa! W ostatni piątek kwietnia startuje akcja WROwerowy Serwis przy Wrocław Fashion Outlet. Rowerzyści będą mogli skorzystać z przeglądu i wraz z ekspertami odpowiednio przygotować rower do sezonu. Jest także zbiórka nieużywanych jednośladów na cele dobroczynne. Więcej informacji o akcji na Wroclaw.pl.

Zielone Nadodrze

Nadeszła wiosna, a więc widać już efekty jesiennego zazielenienia Nadodrza w ramach projektu „Zielone Nadodrze”. Na www.wroclaw.pl możecie zobaczyć zdjęcia, jak obecnie prezentuje się ul. Bolesława Chrobrego. Przypominamy też, co już udało się zrobić na Nadodrzu i gdzie jeszcze - oprócz ul. Chrobrego - pojawiły się nowe nasadzenia.