wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

12°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 09:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Wrocław.pl na dzień dobry – posłuchaj, czym dziś żyje Wrocław [13.03.2023]
Wrocław.pl na dzień dobry www.wroclaw.pl
Wrocław.pl na dzień dobry

Dzisiejszy odcinek znajdziesz na końcu tego artykułu oraz na platformie Spotify. Dziś przyjrzymy się wrocławskim restauracjom, które przeszły kuchenne rewolucje z Magdą Gessler. Kuchenne Rewolucje pomagają restauratorom i wskazują najlepszy kierunek na dalszy rozwój działalności. Przywitaj dzień z „Wroclaw.pl na dzień dobry”.

Reklama

Przywitaj dzień z „Wroclaw.pl na dzień dobry”. Dzisiejszy odcinek znajdziesz na końcu tego artykułu oraz na platformie Spotify. A o czym dziś mówimy?

Kuchenne rewolucje we Wrocławiu

Dziś przyjrzymy się wrocławskim restauracjom, które przeszły kuchenne rewolucje z Magdą Gessler. Kuchenne Rewolucje pomagają restauratorom i wskazują najlepszy kierunek na dalszy rozwój działalności. Bezkompromisowa królowa gastronomii jaką jest Magda Gessler była we Wrocławiu wielokrotnie. Które lokale przeszły kuchenną rewolucję? Jak się zmieniły? Działają dalej, czy znikły? Niestety, wiele z tych restauracji, głównie z powodu pandemii, została już zamknięta.

Komunikacja miejska za darmo

Przypomnimy także, kto we Wrocławiu może jeździć za darmo. Komunikacją miejską oczywiście. Okazuje się, że jest to całkiem spora grupa osób. Możecie dziś więc sprawdzić, czy jesteście w którejś z grup uprawnionych do podróżowania tramwajami i autobusami bez biletu. Podpowiemy także, jakie dokumenty należy okazać, żeby to potwierdzić podczas ewentualnej kontroli.

Remonty podwórek

Zajrzymy także na podwórka – a dokładniej rzecz biorąc te, które nie wyglądają dziś najlepiej. Wrocławskie Mieszkania planują wydać w tym roku na remonty podwórek 6,5 miliona złotych. Z artykułu dowiecie się, które wnętrza podwórzowe wypięknieją jeszcze w tym roku.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl