wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Wrocław.pl na dzień dobry – posłuchaj, czym dziś żyje Wrocław [01.03.2023]
„Wrocław.pl na dzień dobry” www.wroclaw.pl
„Wrocław.pl na dzień dobry”

Przywitaj dzień z „Wroclaw.pl na dzień dobry”. Dzisiejszy odcinek znajdziesz na końcu tego artykułu oraz na platformie Spotify. W środę do Wrocławia wróciły rowery miejskie, a wraz z nimi nowe stacje oraz zmieniony cennik. Na łyżwy w marcu? Sprawdź, do kiedy będą otwarte lodowiska.

Reklama
Przywitaj dzień z „Wroclaw.pl na dzień dobry”. Dzisiejszy odcinek znajdziesz na końcu tego artykułu oraz na platformie Spotify. A o czym dziś mówimy?

Rower miejski – start sezonu

W środę do Wrocławia wróciły rowery miejskie, a wraz z nimi nowe stacje oraz zmieniony cennik. Dobra wiadomość dla użytkowników jest taka, że pierwsze 20 minut jazdy jest za darmo. W wypożyczalni miejskiej całym mieście czeka ponad dwa tysiące rowerów. Więcej informacji na www.wroclaw.pl

Rusza wiosenna edycja rowerowego konkursu W kółko kręcę

Szybko, tanio i zdrowo – miasto zachęca do jazdy na rowerze. 1 marca rusza trzecia edycja konkursu W kółko kręcę. Przez miesiąc wrocławianie, którzy wybiorą rower jako swój główny środek transportu, będą rywalizować o nagrody. Udział mogą wziąć osoby powyżej 15. roku życia. Sprawdź zasady konkursu.

Na łyżwy w marcu? Sprawdź, do kiedy będą otwarte lodowiska we Wrocławiu

Sezon na ślizganie powoli, ale nieubłaganie dobiega końca. We Wrocławiu czynne są w tej chwili trzy lodowiska: na Spiskiej, przy Wejherowskiej i na Tarczyński Arena. Sprawdź na wwww.wroclaw.pl do kiedy.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl